ZAČNĚTE HNED !

VSTUPTE

ZDARMA

1. lekce ZDARMA

Intenzivní certifikovaný transformační program pro každého, kdo chce mít zdravé sebevědomí.

 

sindyheader1

Získejte sebevědomí. Najděte jistotu a začněte se cítit dobře  v jakékoli situaci. Buďte v pohodě sami se sebou i ostatními.

Zdravé sebevědomí je základní veličina pro spokojený život. Umožní vám mít vyrovnané vztahy, dobrou práci, finanční pohodu a dobré zdraví. 
                                ... Začněte se mít rádi a cítit se dobře...!!!
 
                                                        Sindy Katayama - autorka programu
 
 

Co říkají absolventi programu Zdravé sebevědomí:

LUCYMilá Sindy, děkuji za Váš kurz. Máte ho bezvadně udělaný. Obsah, jak to správně navazuje, jednotlivé kroky, k tomu videa, nebo infa z webináře a také už jsem shlédla některá vaše videa na Youtube. Sama na mě působíte, jako člověk, který je mi velmi blízký tím, že jste veselá, plná energie, odvážná do různých i neprobádaných akcí a taky trochu můj vzor. Osobně, jako člověku s ADHD mi velmi ťukání a při tom přemýšlení a odbourávání negativních emocí velmi vyhovuje. Výborně se mi při ťukání dostává odpovědí, které se ke mně mají dostat. Prostě se mi ta odpověď objeví, např. na různé řešení situací a můžu se posouvat dál. Děkuju za Váš energizující přístup a těším se na další lekce a i setkání na kurzu s Vámi.

S úctou Lucie Fojtíková


Bylo to úžasné se najednou probudit a nepřipadat si horší než ostatní. Podívat se na sebe a říct si že nevypadám zas tak špatně, cítila jsem se jako někdo nový kdo si sebe moc váží a nepřišlo mi divný vyjít mezi lidi a při styku s člověkem nekoukat do země, úplně jednoduše se mu podívat do očí....

Má rekapitulace mě utvrdila v tom, že to opravdu funguje. Nejsem jediná kdo cítí a vidí krok vpřed, změnu. Více si vážím sama sebe, lidé se ke mně chovají jinak. Moc se těším na to, jak se budu cítit a chovat až ukončím tento kurz, jistě to bude ještě lepší než teď:)

Mé probuzení s takovým sebevědomím jaké si přeji, bylo osvobozující od strachu a vnitřního napětí. Cítila jsem radost, byla více vyrovnaná. Plná sebejistoty, těšila se o něco víc na nové zážitky a poznání. A hlavně znovu našla upřímný úsměv na tváři:))

Děkuji za cenné rady a trpělivost, čas strávený nad studiem byl velmi přínosný.

Když ráno vstanu se sebevědomím, které jsem chtěla, cítím se silnější, odvážnější a rozhodnější. Je to báječný pocit a můj úsměv to jen dotvrzuje. Když jdu do práce, neklopím oči, ale dívám se na lidi a usmívám se. V práci se vůbec nerozmýšlím a jdu rovnou za mistrovou. Ptám se jí jak je to s tou mojí dovolenou. Vypadám jako dřív, ale působím rozhodněji, protože mi to ochotně vysvětlí bez obvyklého naštvaného výrazu. Celý den je jsem zvládla a mám z toho dobrý pocit.

Opravdu hodně jsem si vylepšila vztahy. Nejsem už ten vystrašený zajíc, když mluvím s lidmi. Dokážu se postavit na odpor, když je třeba a i vyhledávám přítomnost lidí. Pokud potřebuji něco projednat u doktora na úřadech, cítím se jistější a nikdy to už nevzdám. Jsem aktivnější i ke svému zdraví. 

Milá Sindy,
program sebevědomí mi změnil život k lepšímu.
I když vím, že mám před sebou ještě spoustu práce, ušla jsem kus cesty a mám z toho radost. Zvykla jsem si používat EFT na situace, které mě stresují, ze kterých mám obavy a velmi mě překvapuje, že to funguje i jakoby do budoucnosti. Např. když odťukám strach ze situace, která mě čeká - až pak ta situace nastane, je mnohem jednodušší, než by byla bez EFT. Např. strach z jednání s nějakým člověkem, po odťukání mi ten člověk sám jakoby "vyjde naproti." Kdo nezkusil, nepochopí, jak je to báječné. Už se těším na další programy a do nového roku vám všem přeji hodně zdraví, štěstí a radosti.
Lenka Jankovská

Děkuji za cenné rady a trpělivost, čas strávený nad studiem byl velmi přínosný.